Samara (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: default
kk: әдепкі

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: sort icon
kk: белгішелерді реттеу

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу
