Samara (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: default
mr: मुलभूत

en: Width
mr: लांबी

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Color scheme
mr: रंग संगती
