Samara (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: default
nn: standard

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Color scheme
nn: Fargeskjema

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: sort icon
nn: sorteringsikon

en: sort ascending
nn: sorter aukande

en: sort descending
nn: sorter minkande

en: Highlighted
nn: Utheva
