Samara (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: default
sl: privzeto

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Width
sl: Širina

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: sort icon
sl: ikona za sortiranje

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče
