Samara (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: sort icon
ur: آئیکن چھانٹیے

en: sort ascending
ur: ترتیب صعودی

en: sort descending
ur: ترتیب نزولی
