Samara (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: default
af: verstek

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: sort icon
af: sorteerikoon

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend

en: User pictures in posts
af: Gebruikersprentjies in inhoud

en: User pictures in comments
af: Gebruikersprentjies in kommentaar

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
