Samara (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Logo
bn: লোগো

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Site slogan
bn: সাইটের স্লোগান

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
