Samara (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Left
bo: གཡོན

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: User pictures in posts
bo: རྩོམ་ཡིག་ནང་སྤྱོད་མཁན་གྱི་པར་འགོད་པ

en: User pictures in comments
bo: དཔྱད་གཏམ་ནང་སྤྱོད་མཁན་གྱི་པར་འགོད་པ

en: Shortcut icon
bo: མགྱོགས་མཐེབ་རྟགས་རིས

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: User verification status in comments
bo: དཔྱད་གཏམ་ནང་དུ་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ར་སྤྲོད་བྱས་ཡོད་མེད་ཀྱི་གནས་སྟངས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
