Samara (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: default
et: vaikimisi

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: sort icon
et: sorteerimisikoon

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: User pictures in posts
et: Postituse juures on kasutaja pilt

en: User pictures in comments
et: Kommentaari juures on kasutaja pilt

en: Shortcut icon
et: Otsetee ikoon

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: User verification status in comments
et: Kasutaja tuvastamise tulemus kommentaarides

en: Highlighted
et: Eristatud
