Samara (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: default
jv: gawan

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Width
jv: Ambané

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: sort ascending
jv: urutan maju

en: sort descending
jv: urutan mundur

en: User pictures in posts
jv: Potret panganggo nang tulisan

en: User pictures in comments
jv: Potret panganggo nang komèntar

en: Shortcut icon
jv: Ikon sidhatan

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: User verification status in comments
jv: Nlisik status panganggo nang komèntar
