Samara (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: default
km: លំនាំដើម

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Width
km: ទទឹង

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: sort icon
km: តម្រៀប​រូប​តំណាង

en: sort ascending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ឡើង

en: sort descending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ចុះ

en: User pictures in posts
km: រូបភាពអ្នកប្រើ នៅ​ក្នុង​សេចក្ដីប្រកាស

en: User pictures in comments
km: រូបភាពអ្នកប្រើ នៅ​ក្នុង​មតិយោបល់

en: Shortcut icon
km: រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: User verification status in comments
km: ស្ថាន​ភាព​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​អ្នក​ប្រើ​ក្នុង​មតិយោបល់​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
