Samara (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: sort icon
ku: وێنۆچکەی ڕێکخستن

en: sort ascending
ku: بەرەوسەر ڕێکبخە

en: sort descending
ku: بەرەو خوار ڕێکبخە

en: User pictures in posts
ku: وێنه‌ی به‌کارهێنه‌ر له‌ بابه‌تدا

en: User pictures in comments
ku: وێنه‌ی به‌کارهێنه‌ر له‌ بۆچوونه‌کان

en: Shortcut icon
ku: وێنۆچکەی قەدبڕ

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
