Samara (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: default
mn: Үндсэн

en: Logo
mn: Лого

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх

en: User pictures in comments
mn: Сэтгэгдэл доторх хэрэглэгчийн зураг
