Samara (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Logo
ne: ब्याज

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: User pictures in posts
ne: लेखहरुमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: User pictures in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: Shortcut icon
ne: सानो प्रतिमा

en: User verification status in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ता प्रमाणीकरण स्थिती

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
