Samara (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: default
ro: implicit

en: Logo
ro: Siglă

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Width
ro: Lățime

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Common settings
ro: Setări comune

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: sort icon
ro: iconiţa de sortare

en: sort ascending
ro: sortează ascendent

en: sort descending
ro: sortează descendent

en: User pictures in posts
ro: Imaginea autorului în articole

en: User pictures in comments
ro: Imaginea autorului în comentarii

en: Shortcut icon
ro: Iconiţa shortcut

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: User verification status in comments
ro: Statusul verificării utilizatorului în comentarii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
