Samara (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: default
sv: förvald

en: Logo
sv: Logotyp

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site slogan
sv: Webbplatsens slogan

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Width
sv: Bredd

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Common settings
sv: Gemensamma inställningar

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: sort icon
sv: sorteringsikon

en: sort ascending
sv: sortera i stigande ordning

en: sort descending
sv: sortera i fallande ordning

en: User pictures in posts
sv: Användarbilder i inlägg

en: User pictures in comments
sv: Användarbilder i kommentarer

en: Shortcut icon
sv: Bokmärkesikon

en: Max width
sv: Största bredd

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: User verification status in comments
sv: Status för användarbekräftelse i kommentarer

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
sv: Information om innehavaren av copyright för webbplatsen - kommer att synas längst ned på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Dark
sv: Mörkt

en: Base font size
sv: Grundläggande typsnittsstorlek
