Samara (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: User pictures in posts
ug: يازمىلاردا كۆرسىتىلىدىغان ئەزالار باش سۈرىتى

en: User pictures in comments
ug: ئىنكاسلاردا كۆرسىتىلىدىغان ئەزالار باش سۈرىتى

en: User verification status in comments
ug: ئىنكاستا كۆرىنىدىغان ئەزالارنىڭ تەستىقلىنىش ئۇچۇرلىرى
