Samara (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: default
ca: predeterminat

en: Logo
ca: Logotip

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Width
ca: Amplada

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Common settings
ca: Configuració més habitual

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Main menu
ca: Menú principal

en: sort icon
ca: icona d'ordenació

en: sort ascending
ca: ordenació ascendent

en: sort descending
ca: ordenació descendent

en: User pictures in posts
ca: Imatges d'usuari en els articles

en: User pictures in comments
ca: Imatges d'usuari en els comentaris

en: Shortcut icon
ca: Icona drecera

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: User verification status in comments
ca: Estat de verificació de l'usuari en els comentaris

en: Dark
ca: Fosc
