Samara (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: default
cs: výchozí

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Width
cs: Šířka

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Common settings
cs: Obvyklá nastavení

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: sort icon
cs: ikona řazení

en: sort ascending
cs: seřadit vzestupně

en: sort descending
cs: seřadit sestupně

en: User pictures in posts
cs: Uživatelské obrázky v příspěvcích

en: User pictures in comments
cs: Uživatelské obrázky v komentářích

en: Shortcut icon
cs: Ikona webu

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: User verification status in comments
cs: Status ověření uživatele u komentářů
