Samara (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་

en: sort icon
dz: ངོས་དཔར་དབྱེ་སེལ་འབད།

en: sort ascending
dz: ཡར་འཛེགས་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: sort descending
dz: མར་བབ་དབྱེ་སེལ་འབད།

en: User pictures in posts
dz: འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་ནང་ལག་ལེན་པའི་པར་ཚུ་འདུག

en: User pictures in comments
dz: བརྡ་བཀོད་ནང་ལག་ལེན་པའི་པར་ཚུ་འདུག

en: Shortcut icon
dz: མགྱོགས་ཐབས་ངོས་དཔར།
