Samara (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Home
eu: Azala

en: default
eu: lehenetsia

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Width
eu: Zabalera

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: sort icon
eu: ordenatu ikonoa

en: sort ascending
eu: ordenatu gora

en: sort descending
eu: ordenatu behera

en: User pictures in posts
eu: Erabiltzailearen irudiak argitalpenetan

en: User pictures in comments
eu: Erabiltzailearen irudiak iruzkinetan

en: Shortcut icon
eu: Lasterbide ikonoa

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: User verification status in comments
eu: Erabiltzailearen egiaztapen egoera iruzkinetan
