Samara (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: default
fi: oletus

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site slogan
fi: Sivuston iskulause

en: Width
fi: Leveys

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Common settings
fi: Yhteiset asetukset

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: sort icon
fi: lajittelukuvake

en: sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: User pictures in posts
fi: Käyttäjien kuvat kirjoituksissa

en: User pictures in comments
fi: Käyttäjien kuvat kommenteissa

en: Shortcut icon
fi: Pikakuvake (favicon)

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: User verification status in comments
fi: Käyttäjän varmennuksen tila kommenteissa

en: Dark
fi: Tumma
