Samara (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: default
gl: predeterminado

en: Logo
gl: Logotipo

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Width
gl: Ancho

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Common settings
gl: Opcións comuns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Main menu
gl: Menú principal

en: sort icon
gl: arranxar por icona

en: sort ascending
gl: arranxar ascendente

en: sort descending
gl: arranxar descendente

en: User pictures in posts
gl: Imaxe do usuario nas suas entradas

en: User pictures in comments
gl: Imaxes do/a usuario/a nos comentarios

en: Shortcut icon
gl: Icona de acceso rápido

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: User verification status in comments
gl: Estado de verificación de usuario nos comentarios

en: Dark
gl: Escuro
