Samara (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Width
hy: Լայնություն

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Left
hy: Ձախ

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա

en: User pictures in posts
hy: Օգտատերերի նկարները գրառման մեջ

en: User pictures in comments
hy: Օգտագործողների պատկերները մեկնաբանություններում

en: Shortcut icon
hy: Դյուրանցման պատկերակ

en: User verification status in comments
hy: Օգտատերերի հաստատման կարգավիճակը մեկնաբանություններում
