Samara (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: default
is: sjálfgefið

en: Logo
is: Táknmynd

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Site slogan
is: Slagorð vefs

en: Width
is: Breidd

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: sort icon
is: röðunartáknmynd

en: User pictures in posts
is: Myndir af notendum í færslum

en: User pictures in comments
is: Myndir af notendum í ummælum
