Samara (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: default
kk: әдепкі

en: Logo
kk: Логотип

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: sort icon
kk: белгішелерді реттеу

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: User pictures in posts
kk: Жазбалардағы қолданушы суреттері

en: User pictures in comments
kk: Пікірлердегі қолданушы суреттері

en: Shortcut icon
kk: Жылдамық белгіші
