Samara (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: default
oc: defaut

en: Logo
oc: Lògo

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Width
oc: Largor

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: Main menu
oc: Menú principal

en: sort icon
oc: icòna de triada

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: User pictures in posts
oc: Retrach dels utilizaires dins las contribucions

en: User pictures in comments
oc: Retrach dels utilizaires dins los comentaris

en: Shortcut icon
oc: Icòna d'acorchi

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: User verification status in comments
oc: Estat de verificacion de l'utilizaire en los comentaris
