Samara (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Site slogan
or: ସାଇଟ୍ ସ୍ଲୋଗାନ

en: Shortcut icon
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ
