Samara (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: default
pl: domyślny

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site slogan
pl: Slogan witryny

en: Width
pl: Szerokość

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Common settings
pl: Wspólne ustawienia

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Main menu
pl: Menu główne

en: sort icon
pl: ikona sortowania

en: sort ascending
pl: sortuj rosnąco

en: sort descending
pl: sortuj malejąco

en: User pictures in posts
pl: Portrety użytkowników w treści wpisów

en: User pictures in comments
pl: Portrety użytkowników w komentarzach

en: Shortcut icon
pl: Ikona skrótu

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: User verification status in comments
pl: Status weryfikacji użytkownika w komentarzach

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
pl: Informacje na temat właściciela praw autorskich tego serwisu - będą wyświetlane na dole każdej strony.

en: Dark
pl: Ciemny
