Samara (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: default
ps: تلواله

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Width
ps: پلنوالى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
