Samara (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Home
sk: Domov

en: default
sk: predvolené

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Width
sk: Šírka

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Common settings
sk: Spoločné nastavenia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: sort icon
sk: ikona zoradenia

en: sort ascending
sk: zoradiť vzostupne

en: sort descending
sk: zoradiť zostupne

en: User pictures in posts
sk: Používateľské obrázky v príspevkoch

en: User pictures in comments
sk: Požívateľské obrázky v komentároch

en: Shortcut icon
sk: Ikona webu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: User verification status in comments
sk: Overenia stavu používateľa v komentároch
