Samara (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Logo
sq: Stema

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: sort icon
sq: ikona renditjes

en: sort ascending
sq: renditje në ngjitje

en: sort descending
sq: rendit në zbritje

en: User pictures in posts
sq: Piktura e përdoruesit tek dërgimet

en: User pictures in comments
sq: Piktura e përdoruesit tek komentet

en: Shortcut icon
sq: Ikona e adresës
