Samara (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Logo
am: አርማ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Site slogan
am: የድረ ገጽ መፈክር

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: sort icon
am: አዶ ደርድር

en: sort ascending
am: ሽቅብ ደርድር

en: sort descending
am: ቁልቁል ደርድር

en: User pictures in posts
am: የተጠቃሚ ምስሎች በተለጣፊዎች

en: User pictures in comments
am: የተጠቃሚ ምስሎች በአስተያየቶች

en: Shortcut icon
am: አማራጭ ኣዶ

en: User verification status in comments
am: የተጠቃሚ መረጋገጫ ሁኔትን በአስተያየቶች
