Samara (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: default
bg: по подразбиране

en: Logo
bg: Лого

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Right
bg: Дясно

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Main menu
bg: Основно меню

en: sort icon
bg: сортиране на иконите

en: sort ascending
bg: възходящо сортиране

en: sort descending
bg: низходящо сортиране

en: User pictures in posts
bg: Потребителски изображения в публикации

en: User pictures in comments
bg: Потребителски изображения в коментари

en: Shortcut icon
bg: Икона за връзка

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
