Samara (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: default
eo: defaŭlto

en: Logo
eo: Emblemo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: sort icon
eo: ordigu piktogramon

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante

en: User pictures in posts
eo: Bildoj de uzantoj en afiŝoj

en: User pictures in comments
eo: Bildoj de uzantoj en komentoj

en: Shortcut icon
eo: Fulmbildeto

en: User verification status in comments
eo: Stato de kontrolo de uzantoj en komentoj
