Samara (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Home
hr: Početna

en: default
hr: Zadano

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Width
hr: Širina

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: sort icon
hr: ikona rasporeda

en: sort ascending
hr: posloži uzlazno

en: sort descending
hr: posloži silazno

en: User pictures in posts
hr: Korisničke slike u unosima

en: User pictures in comments
hr: Korisničke slike u komentarima

en: Shortcut icon
hr: Ikona prečaca

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: User verification status in comments
hr: Status ovjere korisnika u komentarima
