Samara (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Width
ka: სიგანე

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
