Samara (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Samara
kn: ಸಮಾರಾ
