Samara (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: default
lt: įprasta

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Width
lt: Plotis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: sort icon
lt: rūšiuoti ikona

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: User verification status in comments
lt: Nario patvirtinimo būsena komentaruose

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Dark
lt: Tamsiai
