Samara (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: default
lv: noklusējums

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Width
lv: Platums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: sort icon
lv: kārtošanas ikona

en: sort ascending
lv: kārtot pieaugošā secībā

en: sort descending
lv: kārtot dilstošā secībā

en: User pictures in posts
lv: Lietotāju attēli ziņās

en: User pictures in comments
lv: Lietotāju attēli komentāros

en: Shortcut icon
lv: Īsinājumikona

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: User verification status in comments
lv: Lietotāja apstiprinājuma statuss komentāros
