Samara (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
