SAML Service Provider (7.x-2.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Code
sr: Кôд

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.
