SAML Service Provider (7.x-2.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Explanation
bo: གསལ་བཤད

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Database overriding code
bo: གྲངས་མཛོད་ཚབ་བརྗེ་ལེན་གྱི་སྒྲིག་ཡིག
