SAML Service Provider (7.x-2.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: URL
sq: Adresa URL

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Explanation
sq: Shpjegimi

en: Code
sq: Kodi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Revert
sq: Rikthe

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sq: Përdoruesi %name nuk është aktivuar ose është bllokuar.
