SAML Service Provider (7.x-2.0-beta4) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Explanation
ku: لێکدانەوە

en: Code
ku: کۆد

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
