SAML Service Provider (7.x-2.0-beta4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
