SAML Service Provider (7.x-2.0-beta4) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Explanation
ug: چۈشەنچە

en: Code
ug: كود

en: here
ug: بۇ يەر

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش
