SAML Service Provider (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Code
am: ኮድ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
