SAML Service Provider (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Support
ca: Suport

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Database
ca: Base de dades

en: Explanation
ca: Explicació

en: Details
ca: Detalls

en: Code
ca: Codi

en: here
ca: aquí

en: Security
ca: Seguretat

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ca: El nom d'usuari %name no ha estat activat o està bloquejat.

en: Debug
ca: Depuració

en: Organization
ca: Organització

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Database overriding code
ca: Codi sobreescrit a la base de dades
