SAML Service Provider (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Unknown
sl: Neznan

en: Explanation
sl: Razlaga

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Code
sl: Koda

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Revert
sl: Povrni

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: Debug
sl: Razhroščevanje
